Egemen Mimarlık - Balat Egemen Evler I - Dikencik Egemen Evler II

İçeriğe git

Ana Menü

Bursa'nın modern mimarı EGEMEN MİMARLIK LTD.ŞTİ. bir aile şirketi olarak 2008 yılında kuruldu. İnşaat sektörüne Bursa'nın yeni gelişen fakat yıldızı parlayan yerleşim bölgesi BALAT'ta 34 konuttan oluşan EGEMEN EVLER I projesi ile giriş yaptı.
Özellikle lüks konut projelerinde gördüğü eksikliği kendisine vizyonel bir hedef seçerek klasik tasarımların dışında Bursa halkının alışık olmadığı tasarım ve çözümleri Bursa'lıların beğenisine sunmaktadır.

Vizyonumuz:
Konut sektöründe edinilen birikimleri, kendini sürekli yenileyen bir anlayışla projelerine yansıtarak Bursa inşaat sektöründe önümüzdeki 10 yıl içinde en çok tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz:
İnsanların yaşam beklentilerini ileri götürecek, kendini farklı hissettirecek modern ve lüks yaşam alanlarını ekonomik maliyetlerde üreterek Bursa halkının memnuniyetini kazanma başlıca misyon olmuştur.

Stratejimiz:
Konut sektöründe yaşanan tüm yenilikleri ve uygulamaları yakından takip ederek, mimarlık ve mühendislik gereklerini projenin her aşamasında esas alan, müşteri beklentilerinin bir adım ötesinde çözümler içeren butik projeler üretmektir.

Mimar A.Ayla Bayrak

Ara
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön